Współorganizatorzy

 
 
Współorganizatorami tegorocznej konferencji zostali najbardziej rozpoznawalni producenci rozwiazań stosowanych w przemyśle w Polsce jak również na świecie. 
 
 
 
 
Firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości. Znamy wymagania rynkowe i na ich podstawie opracowujemy odpowiednio dostosowane rozwiązania, które następnie integrujemy z procesami naszych klientów.
 
 
Jakość, jako jeden z podstawowych filarów przedsiębiorstwa, ma w firmie Kübler najwyższy priorytet - zawsze. Grupa Kübler należy dzisiaj do wiodących na świecie specjalistów w zakresie czujników pozycjonowania i ruchu, funkcjonalnej techniki bezpieczeństwa, techniki liczenia i techniki procesowej oraz techniki transmisji. Firma Kübler ciągle opracowuje innowacje wytyczające kierunek rozwoju, które dają klientowi autentyczne korzyści, a więc innowacje z punktu widzenia klienta.
Polski producent oświetlenia LED. Firma specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań wykorzystujących moduły LED do zastosowań uszytych bezpośrednio na miarę Klientów.
Tworzymy rozwiązania dedykowane – od analizy potrzeb, poprzez przygotowanie projektów, stworzenie i testowanie prototypów, aż po produkcję seryjną na zamówienie. Zespół naszych inżynierów posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu modułów LED oraz kompletnych opraw oświetleniowych.
 
 
Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej. Z małej rodzinnej firmy duże międzynarodowe przedsiębiorstwo, które dzisiaj zatrudnia ponad 6500 pracowników w ponad 70 krajach na całym świecie, rozwija i sprzedaje rozwiązania dla ponad 100.000 klientów z różnych branż. Właściciel ponad 600 patentów, od 12 lat również w Polsce. Tworzona na początku przez zaledwie 4 osoby firma córka zatrudnia dziś ponad 20 pracowników i stale rozwija się na polskim rynku automatyki przemysłowej. ifm electronic w Polsce to nie jedynie sprzedaż produktów, ale także fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny oraz szkolenia dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zwycięzca wielu prestiżowych nagród, oferujący rozwiązania standardowe, ale również specyficzne, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców. ifm electronic sp. z o.o. to młode, nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Inwestycje w rozwój pracowników gwarantują klientom fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie, a udział w wielu branżowych imprezach i targach gwarantuje stałe bycie na czasie z najnowszymi technologiami z zakresu automatyki przemysłowej. Wszystko po to, by klienci mogli otrzymać najlepsze produkty i cieszyć się najlepszą możliwą obsługą. ifm – close to you!
 
Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji.
Prowadzona od ponad 90 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem a wszystko aby wspomagać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości na całym świecie.
Dostarczamy najwyższej jakości wsparcie do innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają Twoją przewagę konkurencyjną. Wspiera to nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje producenta i wysokie osobiste zaangażowanie. Kierujemy się dewizą "‘innovating automation", i opracowujemy technologie przyszłości we współpracy ze stowarzyszeniami, uniwersytetami i placówkami badawczymi, oraz wszystkie nasze działania wykonujemy patrząc w przyszłość. Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania środowiskowego chronimy środowisko naturalne i z należytą ostrożnością wykorzystujemy nasze zasoby. Stwarza to również dla Ciebie najlepsze warunki do zrównoważonego rozwoju.
 
 
TURCK to jeden ze światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 3500 pracowników w 28 krajach oraz posiada przedstawicieli w kolejnych 60 krajach. Oferta automatyki Turck obejmuje około 15 tys. urządzeń, głównie czujników, stacji rozproszonych I/O dla różnych protokołów transmisji i obszarów montażu, przetworników sygnałowych i techniki łączeniowej. Turck oferuje także kompleksowe rozwiązania dla bardziej złożonych zastosowań w dziedzinie automatyzacji procesów i produkcji takich jak przemysłowe systemy identyfikacja radiowej (RFID), systemy kontroli pobrań typu pick-to-light czy analiza wizyjna.
 
 
NORRES opracowuje, produkuje i dystrybuuje na całym świecie węże techniczne oraz rozwiązania systemowe z zastosowaniem węży technicznych. Dysponując około 300 pracownikami oraz lokalizacjami na całym świecie chcemy być liderami zarówno na rynku krajowym, jak i światowym w sektorze naszej podstawowej działalności gospodarczej.Celem firmy NORRES jest nadal solidny, jakościowy i ciągły wzrost w celu długotrwałego zrównoważonego wzrostu grupy przedsiębiorstw NORRES poprzez internacjonalizację, konsekwentną i profesjonalną obsługę rynku oraz innowacje.
 
 
 
 
 
Firma JUMO powstała w 1948 roku w Fuldzie i od tego czasu wyrosła na znaczącego gracza na światowym rynku. Obecnie ma swoje oddziały na wszystkich pięciu kontynentach.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej należymy obecnie do grona wiodących producentów przemysłowych czujników i rozwiązań w dziedzinie automatyki. Zatrudniamy ponad 2000 osób w 5 oddziałach w Niemczech, 24 spółkach zależnych i ponad 40 przedstawicielstwach zagranicznych. JUMO oferuje kompleksową obsługę – od rozwoju produktu, po serwis i wsparcie techniczne.
Nasza oferta obejmuje m.in. czujniki i przetworniki temperatury, przetworniki ciśnienia, regulatory, rejestratory, sterowniki, ograniczniki temperatury, pomiary poziomu i przepływu, wilgotności, oraz pomiary fizykochemiczne w cieczach jak pH, redox, tlen, chlor, ozon…
 
 
 
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Szeroki asortyment wyrobów jest naszym największym atutem. Produkujemy ponad 20 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzamy zakres produkowanych przez nas wyrobów, zarówno w zakresie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji.
 
Copyright ©2018 GT Autoamtion, All Rights Reserved.